napisz do nas   dodaj do Ulubionych   strona startowa  
ISO 9001
Nasza firma zarządzana jest
zgodnie z normą ISO 9001. znak iso 9001

Ładowacze średnie, duże

!!! UWAGA !!!

Przy wyborze ładowacza prosimy o zwrócenie uwagi na kilka ważnych szczegółów:
1. Niektórzy producenci ładowaczy wprowadzają w błąd użytkowników podając w wadze ładowacza jedynie wagę wysięgnika, nie uwzględniając zupełnie ciężaru elementów niezbędnych do jego pracy takich jak zawieszenie czy układ hydrauliczny. Ciężar ładowacza w firmie Hydramet uwzględnia wszystkie elementy niezbędne do jego pracy z wyłączeniem narzędzi roboczych.
2. Wysokość podnoszenia deklarowana przez naszą firmę oznacza możliwość podniesienia dolnego bieguna narzędzia roboczego (czyli dolnej części ładunku). Część producentów zawyża swoje osiągi przez podawanie wysokości podnoszenia ramki szybkomocującej, co oznacza w istocie, że ładowacz podniesie towar o ok. 20 cm niżej. 
3. Udźwig maksymalny w firmie Hydramet oznacza udźwig w najwyższym położeniu w środku ciężkości czerpaka do materiałów sypkich, co odzwierciedla rzeczywiste możliwości maszyny w pracy. Podawanie udźwigu w punkcie obrotu ramki szybkomocującej może sztucznie zawyżyć dane nawet do 30%.

 


Strona 1z 1Strony [1]
Ładowacz czołowyTUR 11
SYMBOL: T 460/1
OPIS:

Ładowacz czołowy TUR 11 przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o mocy 60-80 KM.

 
Przejdź»
 
Ładowacz czołowy TUR 12
SYMBOL: T460/2
OPIS:

Ładowacz czołowy TUR 12 przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o mocy 60-80 KM.

 
Przejdź»
 
Ładowacz czołowy TUR 14
SYMBOL: T-448
OPIS:

Ładowacz czołowy TUR 14 przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o mocy 50-60 KM. TUR-14 jest podstawową wersją ładowacza - nie posiada układu prostowodowego - cechuje się natomiast bardzo korzystną ceną.

 
Przejdź»
 
Ładowacz czołowy TUR 15
SYMBOL: T-278
OPIS:

Ładowacz czołowy TUR 15 przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o mocy 70-90 KM.

 
Przejdź»
 
Ładowacz czołowy TUR 16
SYMBOL: T448/1
OPIS:

Ładowacz czołowy TUR 16 przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o mocy 80-120 KM.

 
Przejdź»
 
Ładowacz czołowy TUR 17
SYMBOL: T 448/2
OPIS:

Ładowacz czołowy TUR 17 przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o mocy powyżej 120 KM.

 
Przejdź»
 
Ładowacz czołowy TUR 18
SYMBOL: T 460/3
OPIS:

Ładowacz czołowy TUR 18 przeznaczony jest do załadunku i rozładunku płodów rolnych, obornika, kiszonki materiałów sypkich, palet oraz prac transportowych w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o mocy powyżej 120 KM.

 
Przejdź»
 
Strona 1z 1Strony [1]
 
 
Copyright © 2012 Hydramet Sp. z o.o.
ul. Obwodowa 3 11-500 Giżycko
tworzenie stron www